Меню Закрити

Вельмишановні колеги впродовж останніх шести років листопад став традиційним місяцем для проведення зустрічей професіоналів, що працюють в акушерсько-гінекологічних  стаціонарах.  І цей рік не став  виключенням, тому користуючись нагодою  запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  ІV міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології», який відбудеться 6-8 листопада 2019 р. в м. Київ.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводяться у 2019 р.

В рамках конгресу будуть представлені доповіді провідних провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі анестезіології, акушерства та гінекології та неонатології. Планується проведення оновленого курсу лекцій та майстер-класів за участю топ-спікерів світового рівня,  професорів Marc van de Veіde (Бельгія), Claude D. Martin (Франція), Alex Ioskovich (Ізраіль), Шифман Є.М. (Росія). Також  у конгресі зроблять ряд цікавих доповідей   Shawn Yunayev  (США), Konstantin Gorelick (США), Medhat Shaiabi (Великобританія), Alex  Zlotnik (Ізраїль), Kestutis Rimaitis  (Литва)    та інших провідних іноземних фахівців. Очікуємо цікаві доповіді спікерів з 11 країн  світу. Формат представлення  доповідей іноземних колег планується у вигляді  лекцій тривалістю 30-40 хв. 

6 листопада 2019 заплановано проведення преконгресу у форматі   освіжаючого курсу лекцій іноземними спікерами з 9.30 до 17. 30 тривалістю 8 академічних годин  з отриманням окремого сертифікату.  

Також планується проведення «круглих столів» для обговорення дискусійних та гострих контраверсійних питань і організація виставки фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення.

До участі запрошуються експерти з  анестезіології, акушерства-гінекології та неонатології  Департаментів  охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, хірурги, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та усі зацікавлені фахівці.

З повагою від оргкомітету,

Президент ГО «Асоціація акушерських
Анестезіологів України»,
Професор, Заслужений лікар України            ТКАЧЕНКО Р.О.