Меню Закрити

«АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРСЬКИХ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ УКРАЇНИ» створена Конгресом громадської організації «Асоціація акушерських анестезіологів України» 7 червня 2017 року в м. Києві.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРСЬКИХ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ УКРАЇНИ» є добровільною, незалежною громадською організацією, що здійснює свою діяльність на демократичних засадах.
Повне найменування:
українською мовою – ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ АКУШЕРСЬКИХ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ УКРАЇНИ» (ГО «ААА УКРАЇНИ»);
російською мовою – «АССОЦИАЦИЯ АКУШЕРСКИХ АНЕСТЕЗИОЛОГОВ УКРАИНЫ» («ААА УКРАИНЫ»);
англійською мовою – «ASSOCIATION OF OBSTETRIC ANESTHESIOLOGIST OF UKRAINE» («AAA UKRAINE»).
Вся діяльність Асоціації акушерських анестезіологів зумовлена метою зниження материнської та перинатальної смертності в Україні і покращення якості надання анестезіологічної допомоги вагітним, роділлям та породіллям.
Одним із основних завдань ААА УКРАЇНИ є юридичний і професійний захист членів асоціації та поширення стандартів надання медичної допомоги шляхом обміну інформацією, організації та проведення різноманітних майстер-класів, благодійних програм, медичних конференцій, семінарів, симпозіумів. Клінічні протоколи з акушерської допомоги вже розміщені на сайті «Асоціації акушерських анестезіологів України»: http://aaau.org.ua/. Також на нашому сайті зібрані презентації, лекції та інші учбові матеріали.
Вельмишановні друзі та колеги! Якщо Ви хочете мати професійний та юридичний захист в режимі 24/7, бути в тренді останніх даних доказової медицини, хочете слідкувати за нововведеннями, подіями, заходами, які мають відношення до акушерської анестезіології та інтенсивної терапії, то запрошуємо вас приєднатися до нас, вступивши в члени Асоціації! Ми відкриті для спілкування, допомоги, дискусій та нових ідей…

Президент Асоціації акушерських
анестезіологів України,
д. мед. н., професор,
заслужений лікар України                             Р.О. Ткаченко