Меню Закрити

МИНУЛІ ЗАХОДИ

Учасники: експерти з анестезіології, акушерства-гінекології та неонатології департаменту охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації; практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, хірурги, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та інші спеціалісти зацікавлені в даній тематиці.

Сертифікат: участь гарантує отримання сертифікату кількості балів в системі БПР, згідно наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019.

Відеозапис кофнеренції, 12 листопада 2020р.

Відеозапис кофнеренції, 13 листопада 2020р.

Шановні колеги!

Раді повідомити, що 21 травня 2020 року о 14:00 відбувся вебінар на тему “Акушерська Тактика та Анестезіологічне Забезпечення При Covid-19 у Вагітних”.

Спікери вебінару:

Alexander Iosсovich – clinical Professor in Anesthesiology,
Faculty of Medicine, Hebrew University. Chair of the Department of Obstetric and Ambulatory Anesthesia Shaare Zedek Medical Center

Alexander Iosсovich – clinical Professor in Anesthesiology,
Faculty of Medicine, Hebrew University. Chair of the Department of Obstetric and Ambulatory Anesthesia Shaare Zedek Medical Center

В’ячеслав Камінський – професор, член-кор НАМН України, д. мед. н., Завідувач кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П.Л.Шупика, Директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини

Світлана Жук – професор, д. мед. н., зав. каф.. акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л.Шупика

Руслан Ткаченко – професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний експерт з питань акушерської реанімації ДОЗ м. Києва, д.мед.н.

Основні питання, які були розглянуті:

  • Система організації надання допомоги вагітним в Україні в умовах пандемії COVID – 19
  • Пандемія COVID-19: погляд акушерського анестезіолога
  • Акушерська тактика при COVID-19 у вагітних
  • Комплексна інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення вагітних з COVID – 19. Сучасні підходи і стан проблеми
  • Досвід лікування хворих на COVID – 19 у Польщі. Порівняльна оцінка існуючих протоколів лікування

Переглянути докладну інформацію можна за посиланням http://www.rimononline.in.ua/aa

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за номером +38 (044) 537 52 77; +38 (099) 010 50 39 або пишіть на електронну адресу foundation@rimon.in.ua

Запис вебінару:

Назва:ІV міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології»
Організатори:

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

ГО «Асоціація Акушерських Анестезіологів України»

ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»

ГО «Асоціація анестезіологів України»

ГО «Асоціація неонатологів України»

Благодійний фонд Розвитку Інновацій Медицини «РІМОН»

Місце проведення:

PREMIER Hotel Rus, КиїввулГоспітальна4

https://hotelrus.phnr.com/ua/meetings

Місто:Київ
Дати:7-8 листопада 2019
Очікувана кількість учасників:500
 
До участі запрошуються експерти з  анестезіології, акушерства-гінекології та неонатології  Департаментів  охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, хірурги, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та усі зацікавлені фахівці.
 

САЙТ ЗАХОДУ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

30.09.-02.10.2019 р. у м. Черкаси проведено майстер клас з реґіонарної анестезії в акушерстві та гінекології. Спікером був голова асоціації акушерських анестезіологів України професор Ткаченко Руслан Опанасович.

Подія відбулась в Черкаському обласному клінічному перинатальному центру. Учасники отримали теоретичні знання та практичні навички з реґіонарної анестезії. Загалом за час триденного курсу проведено 5 оперативних втручань під спінальною та епідуральною анестезією та епідуральні знеболення пологів, котрі проводили самі учасники під керівництвом професора Ткаченко Руслана Опанасовича. Також обговорювались можливі ускладнення та переваги усіх реґіонарних методів знеболення.

Назва:ІІ Ізраїльсько – Український науковий симпозіум «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині»»
Організатори:

Організатори симпозіуму:

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика,

Українська військово-медична академія,

Клінічна лікарня “Феофанія”  Державного управління справами.

Співорганізатори симпозіуму:

ГО «Асоціація акушерських анестезіологів України»,

ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»,

ГО «Асоціація анестезіологів України»,

«Асоціація анестезіологів» Ізраїлю.

Місце проведення:Вул. Академіка Заболотного, 21, Клінічна лікарня «Феофанія», Конференц центр.
Місто:Київ,
Дати:8 – 9 листопада 2018 року
Очікувана кількість учасників:300
Учасники:Експерти з  анестезіології, акушерства та гінекології Департаментів  охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, лікарі-трвматологи, хірурги, військові лікарі,  представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та усі зацікавлені фахівці.

 Пост-реліз ІІ Ізраїльсько – Українського наукового симпозіуму «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині»

ФОТОАРХІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВІДЕО КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ