Меню Закрити

МИНУЛІ ЗАХОДИ

ІІ Ізраїльсько – Український науковий симпозіум «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині»

Назва: ІІ Ізраїльсько – Український науковий симпозіум «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині»»
Організатори: Організатори симпозіуму:

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика,

Українська військово-медична академія,

Клінічна лікарня “Феофанія”  Державного управління справами.

Співорганізатори симпозіуму:

ГО «Асоціація акушерських анестезіологів України»,

ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»,

ГО «Асоціація анестезіологів України»,

«Асоціація анестезіологів» Ізраїлю.

Місце проведення: Вул. Академіка Заболотного, 21, Клінічна лікарня «Феофанія», Конференц центр.
Місто: Київ,
Дати: 8 – 9 листопада 2018 року
Очікувана кількість учасників: 300
Учасники: Експерти з  анестезіології, акушерства та гінекології Департаментів  охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі анестезіологи, акушер-гінекологи, лікарі-трвматологи, хірурги, військові лікарі,  представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України та усі зацікавлені фахівці.

 Пост-реліз ІІ Ізраїльсько – Українського наукового симпозіуму «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині»

ФОТОАРХІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВІДЕО КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Майстер клас з реґіонарної анестезії в акушерстві та гінекології

30.09.-02.10.2019 р. у м. Черкаси проведено майстер клас з реґіонарної анестезії в акушерстві та гінекології. Спікером був голова асоціації акушерських анестезіологів України професор Ткаченко Руслан Опанасович.

Подія відбулась в Черкаському обласному клінічному перинатальному центру. Учасники отримали теоретичні знання та практичні навички з реґіонарної анестезії. Загалом за час триденного курсу проведено 5 оперативних втручань під спінальною та епідуральною анестезією та епідуральні знеболення пологів, котрі проводили самі учасники під керівництвом професора Ткаченко Руслана Опанасовича. Також обговорювались можливі ускладнення та переваги усіх реґіонарних методів знеболення.