Знеболення пологів

2017
10лист

Сучасні погляди на парентеральне післяопераційне знеболювання в акушерстві та гінекології

Автор: Дзюба Д.О. Доцент, к.мед.н.

Народити дитину це є важлива подія в житті жінки. Більшість жінок можуть очікують певний фізичний дискомфорт як наслідок вагітності та пологів. Вони розглядають ці проблеми як природні, так і тимчасові. Проте у деяких з них проблеми можуть зберігатися, що може серйозно вплинути якість життя та втрутитися у стосунки між матір'ю та дитиною. Giorgio Capogna (eds.) - Anesthesia for Cesarean Section - Springer International Publishing (2017)

Читати далі
2017
10лист

Особливості післяопераційного супроводу гінекологічних хворих

Автор: Геряк С.М., професор, завідувач кафедри акушерства і гінекології№ 2 ТДМУ (Тернопіль)

Досягнення сучасної медицини дозволяють забезпечити стабільний стан основних функцій організму протягом операції.
Але після закінчення хірургічного втручання і виходу хворої зі стану наркозу організм жінки потрапляє в умови, при яких захисні властивості загальної анестезії відсутні і починають діяти больові, токсичні та емоційні чинники. Тому для багатьох хворих післяопераційний період є значно більшим випробуванням, ніж проведення самої операції.

Читати далі
2017
10лист

Обезболивание родов – влияние на новорожденного – взгляд неонатолога

Автор: Проф. Батман Юрий Анастасович

Переход от внутри - к внеутробной форме существования и приспособление организма к новым условиям среды обитания имеют важное значение для здоровья человека в последующие периоды жизни [Цыбульская И. С. и соавт., Бабкин П. С. и соавт.].

Читати далі
2017
10лист

Чи потрібні опіоїди після кесаревого розтину

Автор: Волков О.О., д.мед.н., доцент кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та МНС ФПО ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України”

Боль и материнство
Оптимальная послеоперационная анальгезия после кесарева сечения имеет первостепенное значение:
• влияние на краткосрочные и долгосрочные последствия для матери,
• острая послеоперационная боль может отрицательно влиять на обстоятельства, при которых мать, ребенок и семья взаимодействуют и узнают друг друга.

Читати далі